Na stadionie Polonii z okazji Dnia Dziecka odbył się centralny mityng dzieci. W zawodach startowało 310 dziewcząt i chłopców z Warszawy, Piaseczna i Pruszkowa. Organizatorami byli: Stołeczna Federacja Sportu, WOZLA i KKS Polonia.

To tylko fragment artykułu. Aby czytać dalej, kup dostęp poniżej.

4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.

Kup dostęp