KRÓTKO
• Trener Stali Mielec Grzegorz Lato ponownie znalazł się w szpitalu. Jak poinformował lekarz dyżurny w Mielcu, Lato poczuł się nieco gorzej pod koniec ubiegłego tygodnia i poprosił o interwencję lekarską. Od poniedziałku zostanie poddany dokładnym badaniom diagnostycznym.
To tylko fragment artykułu. Aby czytać dalej, kup dostęp poniżej.
4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.