Lipiec mistrzem w chodzie
Zawodnik Polonii Warszawa Tomasz Lipiec został mistrzem Polski w chodzie sportowym na dystansie 20 km. Podczas zawodów rozegranych w poniedziałek w Stargardzie Szczecińskim Lipiec uzyskał dobry czas 1:27.01 (na olimpiadzie w Barcelonie zająłby z takim wynikiem 11. miejsce) i wyprzedził Sławomira Cielicę (Agros Zamość) i Grzegorza Rajewskiego (Śląsk Wrocław).
4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.