NIE SIEDŹ W DOMU, CHODŹ Z NAMI. Zielonogórski oddział PTTK zaprasza na wycieczkę z Czerwieńska przez Płoty, Zagórze do Zielonej Góry. Trasa jest bardzo urozmaicona (m.in. mała zapora wodna, wieś z XIV w., wzgórza morenowe) i obfituje w ciekawe widoki na Wzgórza Piastowskie i Zieloną Górę. Zbiórka w niedzielę, 22 lipca, o godz. 9.55 na przystanku linii nr 32 naprzeciwko Filharmonii na al.Wojska Polskiego. Trzeba mieć ze sobą bilet za 3,10 zł (normalny).

To tylko fragment artykułu. Aby czytać dalej, kup dostęp poniżej.

4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.

Kup dostęp