W Ośrodku Przywodnym Nierzym rozegrano kolejny turniej z cyklu Grand Prix Lata 2002. Drużyny startują w dwóch kategoriach wiekowych: do 35 lat i powyżej 35 lat. Tym razem wystartowało 17 drużyn w pierwszej kategorii, natomiast w drugiej 9. W młodszej grupie zwyciężył zespół Beaver (Krzysztof Bobrowski i Marcin Urbanowski) liderujący w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu znalazł się Promil (Łukasz Stawasz i Michał Sawko). Trzecie miejsce przypadło drużynie Jola Międzyrzecz (Jakub Janowiak i Jakub Strzelczyk). W kategorii powyżej 35 lat zwyciężyła para Andrzej Klimiuk i Zdzisław Hamulski, czyli Relax. Drugie miejsce zajął Cha Cha Globex (Marek Cholawo i Bogdan Chmura), a trzecie Mars (Mirosław Sindrewicz i Witold Pustelnik).

To tylko fragment artykułu. Aby czytać dalej, kup dostęp poniżej.