Mało ważny rekord
Po 48. kolejnych spotkaniach bez porażki (39 wygranych, 9 remisów), mistrzowie Polski stracili dwa punkty na własnym boisku. Pogromcą Legii był poznański Lech, który wygrał na Łazienkowskiej 1:0.
4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.