Gdyby Wałęsa był Gorbaczowem
"Gdybym był Gorbaczowem czym prędzej rozwiązałbym Związek Radziecki i spróbowałbym wszystkie republiki scalić w nową federację, ale już na stosunkach partnerskich" _ powiedział Lech Wałęsa na piątkowej konferencji prasowej z wykładowcami i studentami Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni.
4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.