Pisaliście o akcji wyłapywania bezpańskich psów i wlepiania mandatów właścicielom, którzy prowadzają swoje często ogromne pupile bez kagańca i smyczy. Jak najbardziej popieram takie działania policji. Oby było ich jak najwięcej. Ale jeszcze powinno się karać właścicieli psów za to, że pozwalają im się załatwić pod blokiem i nie raczą tego sprzątnąć. Może gdyby dostali mandat, nasze trawniki nie wyglądałyby jak "pola minowe", po których aż strach przejść!

To tylko fragment artykułu. Aby czytać dalej, kup dostęp poniżej.

4 miliony tekstów od 1989 roku.
Zyskaj dostęp do archiwalnych treści "Gazety Wyborczej".
Znajdź historie, których szukasz.

Kup dostęp